Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaż podsufitki, czyszczenie elemento- pytania + zdjęcia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Demontaż podsufitki, czyszczenie elemento- pytania + zdjęcia

    Zamieszczone przez Enriquez
    jeżeli masz Bolego MIB2 to zabangla
    jeżeli nie, to nie.
    A jak to zweryfikować w przypadku AMUNDSENA?

  • #2
    Demontaż podsufitki, czyszczenie elemento- pytania + zdjęcia

    Siedzę i myślę. Wymyślić nie mogę. Chciałbym zdjac podsufitke aby ja wyczyścić oraz zająć się plastikami. Mam nadzieje ze dobry dzial wybrałem. Nie mogę poradzić sobie z tym:

    Oslonka przeciwsloneczna lusterka

    Oraz z

    częścią trzymającą deski przeciwsłoneczne

    Czy ktoś mógłby mi pomóc?

    Ps. Przepraszam, że url ale jestem na telefonie.
    [O1] GOLD MODE ON

    Komentarz


    • #3
      Ten cycek od oslonki p.slonecznej zeby zdiac musisz najpierw zdiac oslonke.
      Trzeba delikatnie wlozyc cos plaskiego od tylu (od strony szyby) tylko delikatnie aby go nie zlamac (jak ja to uczynilem) pod ta oslonka sa dwie sruby krzyzakowe

      Ten plastikowy slonecznik nad lusterkiem wydaje mi sie ze jest nitowany (dokladnie nie pamietam) ale bankowo schodzi z cala podsufitka

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję bardzo! A co z tylnymi plastikami? Jak mam się do tego zabrać? Z tego co patrzyłem to trzeba zdjąć ten plastik od tylnej dechy i głośników. Potem po prostu wyjąć z zacisków bok i górę. Mam rację?
        [O1] GOLD MODE ON

        Komentarz


        • #5
          W przypadku kombi (bo takie mam i rozbieralem) tam trzeba rozebrac oslony slupkow C i D razem z ta poleczka z glosnikiem (do ktorej mocujesz rolete bagaznika) musisz polozycz kanape bo te boczki zachodz na nadkole i sa tam i srubki i kapselki.
          Niespiesz sie dzialaj powoli delikatnie jak niechce zejsc to zapewne jest gdzies jeszcze jakas srubka badz zatrzask
          1boczek trzyma sie chyba na 7 czy 8 srubach (moze byc ich wiecej)
          Glosniki sa na kostkach jakbyco
          Wydaje mi sie ze ten plastik nad klapa jest ma zatrzaskach

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję koledzy za pomoc! Poradziłem sobie inaczej bo nie dalem sobie rady z częścią przeciwsloneczna Wyczyscilem ją nie ruszając jej z miejsca i wyszło... niesamowicie! Podsufitka byla czyszczona pierwszy raz od 13 lat, a przeżyła wszystko więc możecie wyobrazić sobie jak wyglądała. Teraz jest jak nowa, vanish poradził sobie na 5, polecam każdemu.
            [O1] GOLD MODE ON

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X